terre

Amerika'dan Asya'ya Kutuplardan Güney Afrika'ya dünyanın her bölge ve ülkesine kurumsal seyahat, bireysel veya grup turları Kültür ve Sanat Seyahatleri projenizde TAB Turizm olarak her zaman yanınızdayız .Sizlerle paylaşmak istediğimiz, güzellikleri,atmosferi ve mutfağı ile tanıdığımız ülkeler, şehirler... Biz devamlı yollardayız sizleri götürmekten zevk duyacağımız heyecan dolu,yeni eğilimli ülkelerin arayışı içindeyiz.

BİZ KİMİZ ?

Kongre, seminer, toplantılarınıza en prestijli ve sıra dışı yer, mekan, şehir, bölge ve ülkeleri bulmak için uluslararası turizm alanında uzman ve gerçek dünya gezginleri olarak 25 yıldır sürekli yollardayız.

Tab Turizm Seyahat Acentesi 1992’den beri kurumsal, kültürel, event turizmi ve iş seyahatleri pazarında lider kuruluş olarak ; en büyük uluslararası şirketler için Türkiye’de, ve Türk şirketler için yurtdışında, yüzlerce toplantı ve seminer organize etmiştir. Ayrıca birey ya da gruplara, orijinal, sıradışı kalitede sanatsal ve kültürel seyahatler tasarlamıştır.

İŞ SEYAHATLERİ

Havacılık, tur operatörlüğü, VIP ve event turizmi alanlarından gelen profesyonel bir ekip öncülüğünde kurulmuş olan Tab Turizm, müşterilerinin talep ettiği yüksek kalite seyahatleri en iyi şekilde gerçekleştirebilmek için 25 yıldır dünyayı adım adım geziyor.

SANAT VE KÜLTÜR TURİZMİ – FESTİVALLER

Gösteri ve kültür dünyası ile bağlantılarımızla, gerek Avrupa gerekse Avrupa dışı tiyatro, klasik ve çağdaş müzik, caz, rock, klasik ve modern dans, resim, modern ve çağdaş sanat sergilerine bireysel ve grup seyahat organizasyonunda Türkiye’nin referans acentesiyiz.

TAB TURİZMİN ARTILARI

Destinasyonlarını avuçlarının içi gibi bilen ekibin yaratıcılığı Dünyanın her yerinde toplantı, seminer, kongre düzenleme ve operasyonunda uzman ekibin güvenilirliği Projenizin gerek hazırlığı gerekse uygulaması sırasında görüş, ihtiyaç ve arayışlarınızın dikkatle dinlenmesinin ayrıcalığı

  • Seyahat, hizmet ve müşteri memnuniyeti felsefemizi paylaşan geniş bir uluslarası iş ortağı ağına erişim

  • 25 yıldır TÜRSAB üyesi lisanslı bir seyahat acentesinin sunduğu kapsamlı güvenceler.